KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15563046
nr 1556 3046
Blandteknik
Bosse Jensen, "Svenskt Stål Husqvarna". Motiv med motorcykel. Signerad. Blyerts och täckvitt. Blandteknik, bildmått: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:25:17
14/8 21:53:50